Jajeczko, kurczaczek i my - warsztaty w gr. II
Dnia 26 marca odbyły się warsztaty dla Rodziców, podczas których dzieci wspólnie z Rodzicami uczestniczyły w zajęciach o tematyce wielkanocnej. Spotkanie przebiegło w miłej i twórczej atmosferze.
W trakcie warsztatów dzieci wykonały pracę plastyczną – wspólny koszyk wielkanocny, który został ozdobiony barwnymi pisankami. Ponadto dzieci miały okazję wysiać owies. Ważnym punktem spotkania było także tworzenie pisanek, które dzieci dekorowały kolorowymi papierkai.
Warsztaty były doskonałą okazją do integracji, rozwijania zdolności manualnych oraz wspólnego spędzenia czasu w radosnej atmosferze.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!