W poszukiwaniu jesieni
Korzystając z okna pogodowego w minionym tygodniu dzieci z grupy I udały się wraz z Opiekunami do pobliskiego parku, aby poszukać oznak jesieni. Skrupulatnie zaglądały w każdy kąt parku, aby poznać, wyszukać i doświadczyć nowych rzeczy, które można w parku znaleźć. Podobno nie ma złej pogody na spacer.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!