Wycieczka do Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrczu
Dzieci z grupy I odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Dobrczu, gdzie czekały na nie ciekawe zajęcia edukacyjne.
Największym zainteresowaniem cieszyło się opowiadanie przedstawione przez Panią Agnieszkę Lewandowską, które dzieci wysłuchały z dużym skupieniem i zainteresowaniem. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, chętnie nawiązywały kontakt i współdziałały. Przygotowane zajęcia pozwoliły uczestnikom rozwijać wyobraźnię oraz zainteresowanie książkami i czytelnictwem.
Serdecznie dziękujemy Paniom za zaangażowanie, ciepłe przyjęcie oraz zorganizowanie ciekawych zajęć dla dzieci. Dzięki takim spotkaniom najmłodsi mogą poznawać świat książek w atrakcyjny i inspirujący sposób.
Serdecznie zachęcamy Rodziców do odwiedzania biblioteki wraz z dziećmi, aby zaszczepić w nich "miłość" do czytania książek.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!