Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Zajęcia edukacyjne oparte na bajce „Trzy świnki” zostały przeprowadzone w atrakcyjnej i angażującej formie. Na początku dzieci uczestniczyły w zabawie tematycznej „Wyjście do kina”. Każde dziecko mogło kupić symboliczny bilet oraz popcorn, co wprowadziło wszystkich w wyjątkową atmosferę prawdziwego seansu filmowego. Następnie dzieci obejrzały krótkometrażowy film nawiązujący do bajki „Trzy świnki”.
Po projekcji odbyła się rozmowa na temat bohaterów oraz wydarzeń przedstawionych w bajce. Dzieci chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i odpowiadały na pytania dotyczące treści filmu. Na zakończenie zajęć wykonały prace plastyczne przedstawiające trzy domki świnek. Podczas pracy wykorzystywały różne materiały, rozwijając swoją kreatywność, sprawność manualną oraz wyobraźnię.