Ciasto marchewkowe
Na początku października w placówce wspólnymi siłami przygotowaliśmy na drugie śniadanie ciasto marchewkowe. Dzieci miały możliwość nauki współpracy w grupie, ale również z chęcią pomagały przy zadaniu. Po zakończonej pracy smakowaliśmy naszych wypieków.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!